Kk leotar .jpg

U 15. kolu Prvenstva BIH u Posušju je KK "Posušje" poražen od KK "Leotar" 67:87 (30:28, 10:16, 10:25, 17:18). Ovo je sedma pobjeda Trebinjaca i trenutno se nalaze na šestom mjestu.

Domaćin je prvu četvrtinu odlično odigrao i ovaj period dobio sa dva koša razlike. Za deset minuta dao je 30 koševa, a u preostalih pola sata utakmice dao je svega 37 koševa.

Drugih deset minuta Trebinjci su dobili sa šest koševa razlike tako da se na poluvrijeme otišlo sa prednošću gostiju od 40:44.

Treća četvrtina je odlučila pobjednika, jer je Leotar odigrao odlično i ovaj period dobio sa 15 koševa razlike (10:25) tako da se u posljednjih deset minuta ušlo sa rezultatom 50:69.

Ekipa Marka Ičelića je u posljednjoj četvrtini održavala prednost tako da je konačan rezultat plus 20 — 67:87 i tako su Trebinjci došli do zaslužene i važne pobjede.

U narednom kolu u Trebinje dolazi KK "Orlovik" iz Žepče.

KK "Posušje": Josip Ramljak 3, Rayshawn 21, Zovko 7, Cameroon 20, Miličević 15, Blisko 1, Jukić, Jakov Ramljak, Protrka, Kovač, Derek. Trener: Danijel Rezo.

KK "Leotar": Adžić 3, Rikalo 10, Glogovac 10, Šakotić 4, Milanović 11, Đurasović 11, Marković 3, Milidragović 15, Milović 10, Krstajić 6, Bojanić 4. Trener: Marko Ičelić.