У 11. колу Првенства БиХ у Зеници је ЖКК "Челик" побиједио ЖКК "Леотар 03" резултатом 73:64 (19:24, 17:19, 17:8, 20:13). Након овог кола Леотар 03 има шест побједа и пет пораза.

Прва четвртина била је пуна преокрета. Повео је Челик 4:0, али су гошће након три минута преокренуле на 5:7, да би у петом минуту било 15:11. Опет гошће скупљају снагу и након првих десет минута имају плус пет 19:24.

Почетком друге четвртине гошће повећавају своју предност тако да је у 15. минуту било и плус 12 кошева (26:38), али до краја ове четвртине домаћин даје 8, а гошће 5 тако да се на полувријеме отишло са резултатом 36:43.

Током треће четвртине домаћа екипа полако смањује заостатак тако да у 28. минуту долази до изједначења 51:51, а у посљедњу четвртину ушло се са резултатом 53:51.

У 33. минуту кошевима Ксеније Кузмановић Леотар 03 долази до изједначења 55:55 и то је било посљедње изједначење на утакмици јер до краја утакмице Челик полако али сигурно повећава предност тако да на крају долази до побједе од  73:64.

Код побједника је најбоља била Хељић са дабл-дабл учинком од 24 коша и 15 скокова, а са друге стране Милаковић са је имала дабл-дабл учинак од 19 кошева и 17 скокова.

У наредном колу Леотар 03 гостује у Сарајеву екипи КК "Плаy офф".

ЖКК "Челик": Мацкић 7, Исаковић 4, Радуловић 8, Хељић 24, Селимовић 16, Талић, Халач. Зукић, Шестић, Мустафица 14. Тренер: Аида Калушић.

ЖКК "Леотар 03": М. Даковић 2, Кузмановић 12, С. Достинић 12, Милаковић 19, Лаловић 19, Б. Достинић, Дабић, Савић, Надаждин, Игњатић, Ђого, Сувајац. Тренер: Милорад Надаждин.