U 11. kolu Prvenstva BiH u Zenici je ŽKK "Čelik" pobijedio ŽKK "Leotar 03" rezultatom 73:64 (19:24, 17:19, 17:8, 20:13). Nakon ovog kola Leotar 03 ima šest pobjeda i pet poraza.

Prva četvrtina bila je puna preokreta. Poveo je Čelik 4:0, ali su gošće nakon tri minuta preokrenule na 5:7, da bi u petom minutu bilo 15:11. Opet gošće skupljaju snagu i nakon prvih deset minuta imaju plus pet 19:24.

Početkom druge četvrtine gošće povećavaju svoju prednost tako da je u 15. minutu bilo i plus 12 koševa (26:38), ali do kraja ove četvrtine domaćin daje 8, a gošće 5 tako da se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 36:43.

Tokom treće četvrtine domaća ekipa polako smanjuje zaostatak tako da u 28. minutu dolazi do izjednačenja 51:51, a u posljednju četvrtinu ušlo se sa rezultatom 53:51.

U 33. minutu koševima Ksenije Kuzmanović Leotar 03 dolazi do izjednačenja 55:55 i to je bilo posljednje izjednačenje na utakmici jer do kraja utakmice Čelik polako ali sigurno povećava prednost tako da na kraju dolazi do pobjede od  73:64.

Kod pobjednika je najbolja bila Heljić sa dabl-dabl učinkom od 24 koša i 15 skokova, a sa druge strane Milaković sa je imala dabl-dabl učinak od 19 koševa i 17 skokova.

U narednom kolu Leotar 03 gostuje u Sarajevu ekipi KK "Play off".

ŽKK "Čelik": Mackić 7, Isaković 4, Radulović 8, Heljić 24, Selimović 16, Talić, Halač. Zukić, Šestić, Mustafica 14. Trener: Aida Kalušić.

ŽKK "Leotar 03": M. Daković 2, Kuzmanović 12, S. Dostinić 12, Milaković 19, Lalović 19, B. Dostinić, Dabić, Savić, Nadaždin, Ignjatić, Đogo, Suvajac. Trener: Milorad Nadaždin.