У 11. колу Друге футсал лиге Републике Српске група југ КМФ "Вишеград" је као домаћин поражен од КМФ "Академац" 1:2 (1:0). Након ове побједе Требињци ће наставак прољећног дијела првенства дочекати на првом мјесту са два бода предности испред КМФ "Калиновик" - са 27 бодова и гол разликом 44:23.

Повео је домаћин у 10. минуту голом Марка Савића. До одласка на полувријеме без обзира на прилике са обје стране нису се тресле мреже тако да је Вишеград отишао на паузу са минималним вођством.

Гости су током другог полувремена кренули на све или ништа и резултат такве игре је изједначење пет минута прије краја преко Зечевића.

Коначан резултат поставио је голом Зоран Милић у посљедњим тренуцима утакмице тако да се Требињци из Вишеграда враћају са пуним плијеном.

Градска дворана у Вишеграду, 500 гледалаца. Први судија: Мирослав Бјелица (Трново). Други судија: Марко Домазет (Источна Илиџа). Делегат: Милован Марковић (Вишеград).

КМФ "Вишеград": Дучић, Савић, Филиповић, Пљеваљчић, Ћаћић, Ајдер, Спасојевић, Д. Нинковић, Вукотић, Сарић, Б. Нинковић, Батинић, Баранац, Крсмановић.

КМФ "Академац": Степановић, О. Аћимовић, П. Шешељ, Милојевић, Зечевић, Миладиновић, Јањош, Мандић, Милић, О. Шешељ, Лојовић, Милошевић, Чечур.