U 11. kolu Druge futsal lige Republike Srpske grupa jug KMF "Višegrad" je kao domaćin poražen od KMF "Akademac" 1:2 (1:0). Nakon ove pobjede Trebinjci će nastavak proljećnog dijela prvenstva dočekati na prvom mjestu sa dva boda prednosti ispred KMF "Kalinovik" - sa 27 bodova i gol razlikom 44:23.

Poveo je domaćin u 10. minutu golom Marka Savića. Do odlaska na poluvrijeme bez obzira na prilike sa obje strane nisu se tresle mreže tako da je Višegrad otišao na pauzu sa minimalnim vođstvom.

Gosti su tokom drugog poluvremena krenuli na sve ili ništa i rezultat takve igre je izjednačenje pet minuta prije kraja preko Zečevića.

Konačan rezultat postavio je golom Zoran Milić u posljednjim trenucima utakmice tako da se Trebinjci iz Višegrada vraćaju sa punim plijenom.

Gradska dvorana u Višegradu, 500 gledalaca. Prvi sudija: Miroslav Bjelica (Trnovo). Drugi sudija: Marko Domazet (Istočna Ilidža). Delegat: Milovan Marković (Višegrad).

KMF "Višegrad": Dučić, Savić, Filipović, Pljevaljčić, Ćaćić, Ajder, Spasojević, D. Ninković, Vukotić, Sarić, B. Ninković, Batinić, Baranac, Krsmanović.

KMF "Akademac": Stepanović, O. Aćimović, P. Šešelj, Milojević, Zečević, Miladinović, Janjoš, Mandić, Milić, O. Šešelj, Lojović, Milošević, Čečur.