Akademac.JPG

У заосталој утакмици 2. кола Друге футсал лиге Републике Српске КМФ "Танго 2" је у Источном Сарајеву поражен од КМФ "Академац" 1:3 (1:0). Овом побједом Академац је на првом мјесту са 24 бода два испред другопласиране екипе КМФ "Калиновик".

Домаћин је повео у 12. минуту голом Немање Кнежевића и са резултатом 1:0 отишло се на полувријеме иако су у финишу утакмице гости имали пенал, али О. Шешељ је шутирао повише гола.

Током других двадесет минута гости су дали три гола. Прво је Милић у 26. минуту изједначио на 1:1. На асистенцију Зорана Милића Јањош је шест минута касније довео своју екипу у вођство, а свој други, а за Академац трећи гол дао је Милић у 37. минуту.

Домаћин покушава да дође до изједначења, али млади голман Степановић је несавладив тако да су Требињци освојили три бода.

У посљедњем колу КМФ "Академац" гостује у Вишеграду гдје га дочекује истоимени противник.

СРЦ "Славија" Источно Сарајево. Гледалаца: 100. Први судија: Славољуб Гогић (Источно Сарајево). Други судија: Бојан Пејхић (Соколац). Делегат: Горан Андрић.

КМФ "Танго 2": Трифковић, Салчин, Дедић, Пушара, Кнежевић, Лакић, Калајџић, Чампара. Шеховац, Милошевић, Панџа, Лигата, Линдов, Пурковић.

КМФ "Академац": Степановић, О. Аћимовић, П. Шешељ, Беловић, Зечевић, Мандић, Милић, О. Шешељ, Лојовић, Јањош, Чечур.