У 11. колу Првенства БиХ КК "Леотар" је поражен на домаћем паркету од екипе Спарса 76:84 (22:17, 27:20, 8:23, 19:24). Након првог дијела Требињци имају пет побједа и шест пораза.

Интересантно је да су Требињци у другом полувремену дали 27 кошева, колико и у другој четвртини.

Гости су боље почели и повели 0:4, али у петом минуту било је 10:8. Гости брзо изједначују па је прво било 10:10, 12:12, а у осмом минуту 16:15. До краја ове четвртине домаћин даје пет, а гости два тако да је првих десет минута завршено 22:17.

Током друге четвртине домаћин повећава вођство кошевима Шакотића на 33:23, а у 18. минуту било је и плус 13 кошева 42:29 и 45:32, а на полувријеме се отишло са резултатом 49:37.

У трећој четвртини долази до преокрета. У овом периоду гости доминирају јер су га добили са плус 15 (8:23) тако да у посљедњу четвртину гости улазе са плус три 57:60.

Током посљедње четвртине домаћин је у сталном заостатку и тек у 35. минуту кошевима Рикала долази до изједначења 67:67, а Глоговац тројком доводи и у вођство 70:69. Гости поново прелазе у вођство и не испуштају га до краја утакмице тако да је након 40 минута на семафору писало 76:84.

Код Леотара су најефикаснији били Рикало и Глоговац сапо са 21 поеном, а код побједника Марqус Д. је  имао дабл-дабл са 20 кошева и 14 скокова, а Станлеy је дао 18 кошева.

У наредном колу, иначе првом прољећном, у Требиње долази КК "Промо" из Доњег Вакуфа.

КК "Леотар": Б. Ђурасовић, Марковић 4, Рикало 21, Шакотић 12, Бојанић 2, Гобовић 2, Аџић 9, Милидраговић , Глоговац 21, Вучинић, Миловић 5, Милановић. Тренер: Марко Ичелић.

КК "Спарс": Мулић 7, Симанић 15, Марqус Д. 20, Кнежевић 17, Станлеy 18, Марqус А. , Буква 3, Шорак 4, Дробо, Смиљанић. Тренер: Срђан Станић.