U 11. kolu Prvenstva BiH KK "Leotar" je poražen na domaćem parketu od ekipe Sparsa 76:84 (22:17, 27:20, 8:23, 19:24). Nakon prvog dijela Trebinjci imaju pet pobjeda i šest poraza.

Interesantno je da su Trebinjci u drugom poluvremenu dali 27 koševa, koliko i u drugoj četvrtini.

Gosti su bolje počeli i poveli 0:4, ali u petom minutu bilo je 10:8. Gosti brzo izjednačuju pa je prvo bilo 10:10, 12:12, a u osmom minutu 16:15. Do kraja ove četvrtine domaćin daje pet, a gosti dva tako da je prvih deset minuta završeno 22:17.

Tokom druge četvrtine domaćin povećava vođstvo koševima Šakotića na 33:23, a u 18. minutu bilo je i plus 13 koševa 42:29 i 45:32, a na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 49:37.

U trećoj četvrtini dolazi do preokreta. U ovom periodu gosti dominiraju jer su ga dobili sa plus 15 (8:23) tako da u posljednju četvrtinu gosti ulaze sa plus tri 57:60.

Tokom posljednje četvrtine domaćin je u stalnom zaostatku i tek u 35. minutu koševima Rikala dolazi do izjednačenja 67:67, a Glogovac trojkom dovodi i u vođstvo 70:69. Gosti ponovo prelaze u vođstvo i ne ispuštaju ga do kraja utakmice tako da je nakon 40 minuta na semaforu pisalo 76:84.

Kod Leotara su najefikasniji bili Rikalo i Glogovac sapo sa 21 poenom, a kod pobjednika Marqus D. je  imao dabl-dabl sa 20 koševa i 14 skokova, a Stanley je dao 18 koševa.

U narednom kolu, inače prvom proljećnom, u Trebinje dolazi KK "Promo" iz Donjeg Vakufa.

KK "Leotar": B. Đurasović, Marković 4, Rikalo 21, Šakotić 12, Bojanić 2, Gobović 2, Adžić 9, Milidragović , Glogovac 21, Vučinić, Milović 5, Milanović. Trener: Marko Ičelić.

KK "Spars": Mulić 7, Simanić 15, Marqus D. 20, Knežević 17, Stanley 18, Marqus A. , Bukva 3, Šorak 4, Drobo, Smiljanić. Trener: Srđan Stanić.