У 10. колу Првенства БиХ у Спортској дворани "Милош Мрдић" ЖКК "Леотар 03" је поражен од КК "Орлови" 59:68 (10:27, 21: 18, 16:11, 12:12). Иако су "малене" добиле двије, а изгубиле једну, а неријешено је била посљедња четвртина, изгубиле су меч.

Мањак од 17 кошева из првих десет минута нису успјеле да анулирају. Трудиле су се, али... Ово је четврти пораз Леотара 03, а осма побједа екипе из Брчког.

Повеле су Требињке 4:0, а гошће изједначиле преко Падилле у трећем минуту на 4:4. Након овога до краја прве четвртине домаћа екипа је дала 6, а гошће 23 тако да је првих десет минута завршено 10:27.

Током друге четвртине екипа Милорада Надаждина покушавала је да смањи разлику, али даље од минус 10 није се могло те се резултатом 31:45 отишло на полувријеме.

У 22. минуту била је и највиша разлика 31:51 (минус 20 кошева ) разлике, али су овај период Требињке добиле са пет кошева разлике 16:11 и са резултатом 47:56 ушло се у посљедњу четвртину.

Леотар 03 је полако смањивао резултат и дошао је у у 38. минуту на минус шест 58:64, али се више није могло тако да је коначан резултат 59:68. За нешто више недостајали су поени капитена С. Достинић и Савић.

Најбоље у редовима поражене екипе биле су Милаковић са дабл-дабл учинком од 14 кошева и 11 скокова, Кузмановић је уз 20 кошева имала и 8 скокова, а Лаловић је дала 17 кошева и имала 9 скокова, док је код гошћи Естефани имала дабл-дабл учинак по 11 кошева и скокова, а Падилла је дала 15 кошева уз 7 скокова.

У наредном колу у Требиње долази ЖКК "Јединство" из Тузле.

ЖКК "Леотар 03": Даковић,. Кузмановић 20, С. Достинић 2, Милаковић 14, Игњатић, Б. Достинић 2, Чичковић, Савић 4, Ћоловић, Лаловић 17, Шапурић, Сувајац. Тренер: Милорад Надаждин.

КК "Орлови": Бекић, Каришик 10, Лазаревић, Естефани 11, Паддила 15, Досић 8, Шаренац, Халиловић 12, Ђокић 12, Мердановић. Тренер: Александар Ближњаковић.