У 11. колу Премијер лиге БиХ у Маглају је истоимени клуб побиједио РК "Леотар" 29:24 (17:11).

Леотар је прво полувријеме одиграо без агресивности и борбености, а десетак минута другог полувремена одиграли су добро и то се показало и на резултату кад су дошли на минус три.  Међутим, опет су наставили по старом играјући непрецизно, безидејно и на неки начин без жара за побједом.

Домаћин је тако заслужено дошао до осмог бода, а Леотар до четвртог пораза који га удаљава од борбе за врх.

Из првог напада домаћин је голом Мехинагића повео, а Станковић изједначио на 1:1. Домаћин је у шестом минуту повео са 4:2, а у десетом минуту из седмерца Косић повећава вођство на 6:2, а у 14. минуту Маглај има плус пет 8:3.

У 22. минуту је 13:6, а у 25. минуту 15:8 док у 29. минуту при резултату 15:10 због приговора голман Кнежевић (који је тада био на клупи) добио је директно црвени картон.

Са резултатом 17:11 отишло се на полувријеме.

На почетку другог полувремена Станковић из седмерца смањује на 17:12, а Тепић на 17:13, али у 40. минуту опет је плус шест за домаћина 20:14, а голом Тепића у 53. минуту Требињци су смањили на 25:22. То је био врхунац онога што је Леотар учинио вечерас јер су опет наставили лоше тако да је крајњи резултат 29:24.

Код домаћина најефикаснији био је Едо Мехинагић са 8 голова, а одлично је бранио Ђ. Божић, а код Леотара најбољи је био Станковић са 8 голова.

У наредном колу у Требиње долази РК "Вогошћа" из истоимене општине.

Спортска дворана "Маглај", 600 гледалаца. Судијски пар: Џемал Чедић и Дино Ђерзић. Делегат: Марио Приморац. Искључења. Маглај 3X2, а Леотар 2x2.

РК "Маглај": Илкић, Мехинагић 8, Суљаковић, Хутиновић, Кандић 1, Велагић 2, Барјактаревић 4, Карабеговић, Делић 1, Риџал 1, Б. Босић 6, Ђ. Босић, Омеровић, Хасић 1, Кадрић 2, Ћосић 3. Тренер: Емин Бајрић.

РК "Леотар": Парежанин 2, Ратковић 3, Димитријевић 3, Мрваљевић, Павичић 3, Тепић 4, Вераја, Нинковић, Кукић 1, Тодоров, Петровић, Уљаревић, Савовић, Кнежевић, Милојевић, Станковић 8. Тренер: Драгиша Кораћевић.