У 10. колу Премијер лиге БиХ РК "Леотар" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" побиједио РК "Коњух" из Живиница 31:26 (13:10). Овом побједом Леотар је отишао на 11 бодова, а Коњух је остао на девет.

Треба рећи да је ову утакмицу Леотар је одиграо без Милојевића.

Требињци су повели головима Парежанина са 2:0, али гости убрзо долазе на изједначење 3:3. Након тога, Димитријевић са седам метара доводи своју екипу у вођство 4:3 у осмом минуту. Гости затим воде са 5:6 и 6:7, а домаћин преко Димитријевића опет са седам метара доводи Требињце у вођство од 9:8.

Кукић је дао десети, а Парежанин једанаести гол за 11:8 у 27. минуту. До одласка на полувријеме обје екипе су дале по два гола и након 30 минута на семафору је писало 13:10.

На почетку другог полувремена Станковић даје свој први гол на утакмици за 14:10, а минут касније и други гол за 15:11. Леотар одлази на плус шест головима Станковића и Парежанина (17:11), а тренер гостију затражио је тајм-аут. Незаустављиви Парежанин је у одбрани дошао до лопте и у контранападу дао свој седми гол за 18:11.

У 41. минуту је плус шест 19:13, а у 55. минуту десетим голом Марка Парежанина на семафору је писало 27:22.

До краја утакмице обје екипе су дале по четири гола за коначан резултат 31:26.

Најефикаснији код Леотара били су Парежанин са 11 и Станковић са 8 (сви су дати у другом полувремену).

У наредном колу Требињци гостују у Маглају гдје их дочекује истоимена екипа.

Спортска дворана "Милош Мрдић", 300 гледалаца. Судијски пар: Дејан Берјан (Источно Сарајево) и Горан Илић (Добој). Делегат: Елдан Хурић (Горажде). Искључења: Леотар 3X2, Коњух 2X2.

РК "Леотар": Парежанин 11, Ратковић, Димитријевић 7, Мрваљевић, Павичић 1, Тепић 2, Вераја, Нинковић, Кукић 2, Станковић , Тодоров, Петровић, Уљаревић, Савовић, Кнежевић, Милојевић, Станковић 8. Тренер: Драгиша Кораћевић.

РК "Коњух": Мусић, Пирић, Хаџиавдић 3, Хаџић, Пејкушић 1, Модрић, Чабаравдић, Смајић 3, Кнежевић, Кадртш, Мемић 4, Клопић 2, Османхоџић 8, Синановић 1, Селимовић 3, Лугавић 1. Тренер: Давор Кадић.