U 10. kolu Premijer lige BiH RK "Leotar" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" pobijedio RK "Konjuh" iz Živinica 31:26 (13:10). Ovom pobjedom Leotar je otišao na 11 bodova, a Konjuh je ostao na devet.

Treba reći da je ovu utakmicu Leotar je odigrao bez Milojevića.

Trebinjci su poveli golovima Parežanina sa 2:0, ali gosti ubrzo dolaze na izjednačenje 3:3. Nakon toga, Dimitrijević sa sedam metara dovodi svoju ekipu u vođstvo 4:3 u osmom minutu. Gosti zatim vode sa 5:6 i 6:7, a domaćin preko Dimitrijevića opet sa sedam metara dovodi Trebinjce u vođstvo od 9:8.

Kukić je dao deseti, a Parežanin jedanaesti gol za 11:8 u 27. minutu. Do odlaska na poluvrijeme obje ekipe su dale po dva gola i nakon 30 minuta na semaforu je pisalo 13:10.

Na početku drugog poluvremena Stanković daje svoj prvi gol na utakmici za 14:10, a minut kasnije i drugi gol za 15:11. Leotar odlazi na plus šest golovima Stankovića i Parežanina (17:11), a trener gostiju zatražio je tajm-aut. Nezaustavljivi Parežanin je u odbrani došao do lopte i u kontranapadu dao svoj sedmi gol za 18:11.

U 41. minutu je plus šest 19:13, a u 55. minutu desetim golom Marka Parežanina na semaforu je pisalo 27:22.

Do kraja utakmice obje ekipe su dale po četiri gola za konačan rezultat 31:26.

Najefikasniji kod Leotara bili su Parežanin sa 11 i Stanković sa 8 (svi su dati u drugom poluvremenu).

U narednom kolu Trebinjci gostuju u Maglaju gdje ih dočekuje istoimena ekipa.

Sportska dvorana "Miloš Mrdić", 300 gledalaca. Sudijski par: Dejan Berjan (Istočno Sarajevo) i Goran Ilić (Doboj). Delegat: Eldan Hurić (Goražde). Isključenja: Leotar 3X2, Konjuh 2X2.

RK "Leotar": Parežanin 11, Ratković, Dimitrijević 7, Mrvaljević, Pavičić 1, Tepić 2, Veraja, Ninković, Kukić 2, Stanković , Todorov, Petrović, Uljarević, Savović, Knežević, Milojević, Stanković 8. Trener: Dragiša Koraćević.

RK "Konjuh": Musić, Pirić, Hadžiavdić 3, Hadžić, Pejkušić 1, Modrić, Čabaravdić, Smajić 3, Knežević, Kadrtš, Memić 4, Klopić 2, Osmanhodžić 8, Sinanović 1, Selimović 3, Lugavić 1. Trener: Davor Kadić.