У 4. колу Премијер лиге БиХ РК "Чапљина" је на домаћем паркету изгубила од Леотара резултатом 20:25 (9:13). Ово је трећа побједа Требињаца.

Повео је домаћин са 1:0, а Парежани је изједначио на 1:1. У 5. минуту било је 2:3, а у 10. минуту 4:7. Семафор је у 20. минуту показивао 8:10, а Димитријевић је 20. секунди до одласка на полувријеме из седмерца дао 13 гол за своју екипу и са плус четири (9:13) за госте отишло се на одмор.

Током другог полувремена у 38. минуту било је 12:15, а у 49. минуту 15:19. Гости су имали пет голова предности у 55. минуту 17:22 и ту разлику домаћа екипа није успјела да смањи тако да је коначан резултат 20:25.

У наредном колу је дерби јер у Требиње долази РК "Извиђач" из Љубушког.

Градска спортска дворана "Чапљина", 400 гледалаца. Судијски пар: Џамал Чедић и Искључења: Чапљина 4x2, а Леотар 5x2.

РК "Чапљина": Мајић, Бебек 2, Акраповић, Коловрат 3, Павловић 2, Крешић 2, Ласта, Козарић 2, Пажин 1, Драгичевић 3, Бунтић, Бартоловић 2, Чубела, Сесар, Васиљ 1, Рагуж. Тренер: Драган Сутон.

РК "Леотар": Савовић, Вераја, Милојевић 6, Станковић 6, Парежанин 4, Ратковић 2, Кукић, Тодоров, Петрович, Тепић, Павичић2, Уљаревић. Димитријевић 5, Кнежевић. Тренер: Драгиша Кораћевић.