U 4. kolu Premijer lige BiH RK "Čapljina" je na domaćem parketu izgubila od Leotara rezultatom 20:25 (9:13). Ovo je treća pobjeda Trebinjaca.

Poveo je domaćin sa 1:0, a Parežani je izjednačio na 1:1. U 5. minutu bilo je 2:3, a u 10. minutu 4:7. Semafor je u 20. minutu pokazivao 8:10, a Dimitrijević je 20. sekundi do odlaska na poluvrijeme iz sedmerca dao 13 gol za svoju ekipu i sa plus četiri (9:13) za goste otišlo se na odmor.

Tokom drugog poluvremena u 38. minutu bilo je 12:15, a u 49. minutu 15:19. Gosti su imali pet golova prednosti u 55. minutu 17:22 i tu razliku domaća ekipa nije uspjela da smanji tako da je konačan rezultat 20:25.

U narednom kolu je derbi jer u Trebinje dolazi RK "Izviđač" iz Ljubuškog.

Gradska sportska dvorana "Čapljina", 400 gledalaca. Sudijski par: Džamal Čedić i Isključenja: Čapljina 4x2, a Leotar 5x2.

RK "Čapljina": Majić, Bebek 2, Akrapović, Kolovrat 3, Pavlović 2, Krešić 2, Lasta, Kozarić 2, Pažin 1, Dragičević 3, Buntić, Bartolović 2, Čubela, Sesar, Vasilj 1, Raguž. Trener: Dragan Suton.

RK "Leotar": Savović, Veraja, Milojević 6, Stanković 6, Parežanin 4, Ratković 2, Kukić, Todorov, Petrovič, Tepić, Pavičić2, Uljarević. Dimitrijević 5, Knežević. Trener: Dragiša Koraćević.