У заосталој утакмици 2. кола Премијер лиге, РК "Леотар" је резултатом 30:25 (15:11) побиједио РК "Криваја" из Завидовића.

Повео је Леотар 3:2 у седмом минуту, а у 17. минуту било је 8:6. Четири минута касније било је 12:9. На полувријеме се отишло 15:11.

Током другог полувремена у 41 .минуту било је 19:17, али у у 44. минуту било је плус пет - 22:17. Плус шест 28:22 било је у 57. минуту, а крајњи резултат 30:25.

Најефикаснији у редовима Леотара били су Станковић са 9 и Димитријевић са 5 голова, док је за госте Амитовић постигао седам голова.

У наредном колу у Требиње долази РК "Грачаница".

Спортска дворана "Милош Мрдић". Судијски пар: Јасмин Мулахасановић (Маглај) и Иван Ширић (Жепче). Делегат: Здравко Петковић (Љубушки).

РК "Леотар": Савовић, Вераја, Нинковић, Милојевић 4, Станковић 9, Ратковић 4, Парежанин 4, Кукић 3, Бердовић, Тодоров, Петровић, Тепић 1, Павичић, Уљаревић, Димитријевић 5, Кнежевић. Тренер: Драгиша Кораћевић.

РК "Криваја": Амитовић 7, Хамуровић, А. Демировић, Мехић 1, Хусановић, Торлаковић 3, Превишић 2, Телаловић 4, Халиловић, Полић, Чолаковић 2, Делић 2, Абдурахмановић 4, Авдић, Б. Демировић, Хаџихасић. Тренер: Харис Галијашевић.