U zaostaloj utakmici 2. kola Premijer lige, RK "Leotar" je rezultatom 30:25 (15:11) pobijedio RK "Krivaja" iz Zavidovića.

Poveo je Leotar 3:2 u sedmom minutu, a u 17. minutu bilo je 8:6. Četiri minuta kasnije bilo je 12:9. Na poluvrijeme se otišlo 15:11.

Tokom drugog poluvremena u 41 .minutu bilo je 19:17, ali u u 44. minutu bilo je plus pet - 22:17. Plus šest 28:22 bilo je u 57. minutu, a krajnji rezultat 30:25.

Najefikasniji u redovima Leotara bili su Stanković sa 9 i Dimitrijević sa 5 golova, dok je za goste Amitović postigao sedam golova.

U narednom kolu u Trebinje dolazi RK "Gračanica".

Sportska dvorana "Miloš Mrdić". Sudijski par: Jasmin Mulahasanović (Maglaj) i Ivan Širić (Žepče). Delegat: Zdravko Petković (Ljubuški).

RK "Leotar": Savović, Veraja, Ninković, Milojević 4, Stanković 9, Ratković 4, Parežanin 4, Kukić 3, Berdović, Todorov, Petrović, Tepić 1, Pavičić, Uljarević, Dimitrijević 5, Knežević. Trener: Dragiša Koraćević.

RK "Krivaja": Amitović 7, Hamurović, A. Demirović, Mehić 1, Husanović, Torlaković 3, Previšić 2, Telalović 4, Halilović, Polić, Čolaković 2, Delić 2, Abdurahmanović 4, Avdić, B. Demirović, Hadžihasić. Trener: Haris Galijašević.