У 2. колу Премијер лиге БиХ у Спортској дворани "Милош Мрдић" КК "Леотар" је поражен од КК "Широки" из Широког Бријега 63:85 (23:15, 10:31, 16:17, 17:22).

Домаћин је повео кошевима Глоговца, али гости убрзо прелазе у вођство и у петом минуту имају пет кошева предности 6:11. Ипак, до краја четвртине направили су серију 14:4 тако да је првих десет минута завршено 20:15.

И кад су сви мислили да ће Леотар наставити са добром игром јер је у 14. минуту водио са 24:23, долази до пада у игри и гости до одласка на одмор праве серију 6:23 тако да се на полувријеме отишло са резултатом 30:46.

Током треће четвртине гости долазе до плус двадесет 30:50. Домаћин у 27. минуту смањује на минус десет 44:54, али опет су гости заиграли боље и у посљедњих десет минута ушли су са вођством од 46:63.

У четвртој четвртини гости су успјели и да повећају разлику на плус (27) то јест 56:83 у 39. минуту, али је крајњи резултат ипак минус 22 коша - 63:85.

Код Леотара су само два играча имају двоцифрени кош учинак и то Б. Ђурасовић 15 и Миловић 13, а код гостију Нуталл је дао 22, а Чолак 20 кошева.

У наредном колу Требињци иду у Источно Сарајево гдје их дочекује КК "Славија".

КК "Леотар": Б. Ђурасовић 15, Аџић 6, Рикало 6, Глоговац 2, Шакотић 4, Марковић, Милидраговић 1, Вучинић 2, Миловић 13, Вујић, Милановић 7, Бојанић 7. Тренер.: Марко Ичелић.

КК "Широки": Нуталл 22, Чолак 20, Брала 10, Јукић 4, Јунаковић 11. Ј. Човић, Милетић 9, Галић, М. Човић 8, Зубац 1, Вујановић. Тренер: Иван Велић.