У 8. колу Прве лиге Републике Српске између Леотара и Вележа из Невесиња, при резултату 2:1 (2:0), у 75. минуту, главни судија Марко Домазет прекинуо је утакмицу због невремена, обилне кише и јаког вјетра који су онемогућавали наставак меча.

С обзиром на то да је одиграно 80 одсто сусрета, утакмица ће бити регистрована постигнутим резултатом.

Домаћин је одлично почео меч јер је у другом минуту након асистенције Шушњара, Ђудерија довео своју екипу у вођство 1:0. Ђајић је након корнера у скоку био највиши и у 25. минуту повећао је вођство Леотара на 2:0.

Млади Ђудерија је у два минута два пута погодио пречку и то у 29. и 31. минуту. Резултатом 2:0 отишло се на одмор.

Гости су смањили резултат у другом минуту наставка утакмице, а стријелац је био Абази из слободног ударца са око 20 метара.

По трећи пут су Требињци погодили пречку и то у 62. минуту када се након Цмиљановићевог шута са 18 метара лопта од пречку одбила у гол-аут. Након ове шансе Леотара, играло се на средини терена да би главни судија Марко Домазет у 75. минуту прекинуо утакмицу.

Након осмог кола, Леотар се налази на осмом, а Невесињци на седмом мјесту са по 13 бодова.

У наредном колу Требињци гостују ФК "Романија" из Пала.

Главни судија: Марко Домазет (Источна Илиџа). Помоћне судије: Стефан Тешановић (Источно Сарајево) и Страхиња Трифковић (Пале). Делегат: Зоран Ђукановић (Локањ).

ФК "Леотар": Перишић, Миловић, Глоговац, Цмиљановић, Бабић, Ђудерија, Милић, Ђајић, Леко, Шушњар, Пенић. Играли су још: Поповић и Капор.

ФК "Вележ": Вукановић, Ботић, Абаза, Петковић, Анђеловић, Поповић, Реповић, Драшковић, Елзио, Продановић, Гутић и Кљакић.