U pripremnoj utakmici pred početak Premijer lige BiH u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" KK "Leotar" je izgubio je od KK "Teodo" iz Tivta rezultatom 94:92 (26:12, 21:29, 19:27, 26:26).

Trebinjci su probali razne varijante, ali nisu uspjeli da iskontrolišu utakmicu do kraja tako da je ekipa iz Tivta zasluženo pobijedila.

Leotar je sastavljen od dosta novih igrača i trebaće još vremena za uigravanje.

Prvih deset minuta domaćin je dobio sa plus 14 koševa 12:26. Tokom druge četvrtine Leotar je imao i plus 18 (17:35), ali se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 47:41. Treću četvrtinu dobili su gosti 19:27 tako da su u posljednjih deset minut ušli sa dva koša razlike za Trebinjce 68:66.

I jedna i druga ekipa smjenjivala se u vođstu u posljednjih deset minuta, a Trebinjci su imali posljednji napad, ali šut Rikala nije bio precizan tako da je konačan rezultat 92:94.

KK "Leotar": Milović 14, Adžić 10, Vučinić, Rikalo 11, Đurasdović 21, Milanović, Milidragović, Bojanić 8, Gobović 4, Glogovac 13, Šakotić 11, Marković.

KK "Teodo": Dubljević, Smith 13, Krivokapić, Vučurović 5, Ilić 28, Rutešić 9, Kaluđerović 8, Kusdovac 9, Vojinović, Kartalović 16, Bakić 6.