У 7. колу Прве лиге Републике Српске у Прњавору је ФК "Љубић" побиједио ФК "Леотар" 2:1 (1:1). Наставља се серија лоших игара екипе из Полица јер су у посљедња три кола освојили само једа бод (код куће са Радником).

Требињци су повели голом Пенића у 19. минуту. Домаћин је изједначио у 28. минуту голом Субића. Резултатом 1:1 отишло се на полувријеме.

Требињци су трећину утакмице одиграли са 10 играча јер је у 60. минуту искључен Крнета. Екипа Љубића користи играча више и у 82. минуту голом Александра Жижака долазе до побједе од 2:1.

Након седмог кола Леотар је остао на 10 бодоба, а Љубић сада има осам.

Наредно коло игра се већ у суботу, а у Требиње долази ФК "Вележ" из Невесиња.

Жути картони: Милановић и А. Жижак (Љубић), а Соса, Бабић и Цмиљановић (Леотар). Црвени картон: Крнета (Леотар).

ФК "Љубић": А. Ступар, Радаковић, Милановић, А. Жижак, Југовић, Субић, Граховац, Бањац, М. Ступар, Видовић, Комљеновић. Јошп су играли: Б. Жижак, Јевтић и Стаменковић.

ФК " Леотар": Перишић, Миловић, Цмиљановић, Бабић, Ђудерија, Милић, Ђајић, Бегић, Соса, Леко, Пенић.ЈУош су играли: Крнета, Шушњар, Глоговац, Капор и Поповић.