U 7. kolu Prve lige Republike Srpske u Prnjavoru je FK "Ljubić" pobijedio FK "Leotar" 2:1 (1:1). Nastavlja se serija loših igara ekipe iz Polica jer su u posljednja tri kola osvojili samo jeda bod (kod kuće sa Radnikom).

Trebinjci su poveli golom Penića u 19. minutu. Domaćin je izjednačio u 28. minutu golom Subića. Rezultatom 1:1 otišlo se na poluvrijeme.

Trebinjci su trećinu utakmice odigrali sa 10 igrača jer je u 60. minutu isključen Krneta. Ekipa Ljubića koristi igrača više i u 82. minutu golom Aleksandra Žižaka dolaze do pobjede od 2:1.

Nakon sedmog kola Leotar je ostao na 10 bodoba, a Ljubić sada ima osam.

Naredno kolo igra se već u subotu, a u Trebinje dolazi FK "Velež" iz Nevesinja.

Žuti kartoni: Milanović i A. Žižak (Ljubić), a Sosa, Babić i Cmiljanović (Leotar). Crveni karton: Krneta (Leotar).

FK "Ljubić": A. Stupar, Radaković, Milanović, A. Žižak, Jugović, Subić, Grahovac, Banjac, M. Stupar, Vidović, Komljenović. Jošp su igrali: B. Žižak, Jevtić i Stamenković.

FK " Leotar": Perišić, Milović, Cmiljanović, Babić, Đuderija, Milić, Đajić, Begić, Sosa, Leko, Penić.JUoš su igrali: Krneta, Šušnjar, Glogovac, Kapor i Popović.