У другој припремној утакмици у Спортској дворани "Милош Мрдић" КК "Леотар" је побиједио КК "Дубровник" 98:77 (27:22, 22:16, 17:22, 32:17).

Премијерлигаш БиХ је у једној интересантној утакмици био бољи од новог хрватског премијерлигаша.

Прву четвртину Требињци су добили са пет кошева разлике 27:22, а на одмор се отишло са 49:38. Гости су током треће четвртине смањили предност јер су је добили са пет кошева (17:22) тако да се у посљедњих десет минута ушло са резултатом 66:60.

Ипак, екипа Марка Ичелића посљедњу четвртину добила је са 32:17 тако да је на семафору након 40 минута игре писало 98:77.

Најефикаснији код Леотара били су Миловић и Б. Ђурасовић са 23, а Рикало је дао 20 кошева, док је код гостију Ф. Вујичић дао 20, Смит 17 и Џајић 12 кошева.

КК "Леотар": Миловић 23, Б. Ђурасовић 23, Милановић, Бојанић 6, Рикало 20, Глоговац 17, Вучинић, Вујић, Марковић, Милидраговић 3, Шакотић 5..