U drugoj pripremnoj utakmici u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" KK "Leotar" je pobijedio KK "Dubrovnik" 98:77 (27:22, 22:16, 17:22, 32:17).

Premijerligaš BiH je u jednoj interesantnoj utakmici bio bolji od novog hrvatskog premijerligaša.

Prvu četvrtinu Trebinjci su dobili sa pet koševa razlike 27:22, a na odmor se otišlo sa 49:38. Gosti su tokom treće četvrtine smanjili prednost jer su je dobili sa pet koševa (17:22) tako da se u posljednjih deset minuta ušlo sa rezultatom 66:60.

Ipak, ekipa Marka Ičelića posljednju četvrtinu dobila je sa 32:17 tako da je na semaforu nakon 40 minuta igre pisalo 98:77.

Najefikasniji kod Leotara bili su Milović i B. Đurasović sa 23, a Rikalo je dao 20 koševa, dok je kod gostiju F. Vujičić dao 20, Smit 17 i Džajić 12 koševa.

KK "Leotar": Milović 23, B. Đurasović 23, Milanović, Bojanić 6, Rikalo 20, Glogovac 17, Vučinić, Vujić, Marković, Milidragović 3, Šakotić 5..