Fk leotar .jpg

У шеснаестини  финала Купа Републике Српске "Др. МИлан Јелић" у Билећи је ФК "Херцеговац" изгубио од ФК "Леотар" 1:5 (0:2). Леотар је на терену показао ко је у квалитетнијем рангу и заслужено дошао до побједе.

Требињци су повели у 10. минуту голом Пенића коме је деби у дресу Леотара. Други гол за члана Прве лиге Републике Српске дао је Крнета у 32. минуту. Резултатом 0:2 отишло се на полувријеме.

Током другог полувремена Пенић је у 58.минуту постигао свој други, а само пет минут касније и трећи гол, тако да је у 63. минуту Леотар водио са 0:4.

Пети гол дао је млади Глоговац у 77. минуту, а коначан резултат поставио је Илић у 86. минуту када је дао почасни гол за своју екипу.

Градски стадион у Билећи. Главни судија: Милан Кукрика (Требиње). Помоћне судије: Стефан Бокић (Билећа) и Слободан Вукосав (Требиње). Делегат: Богољуб Ћевриз (Чајниче).

ФК "Херцеговац": Џелатовић, Бегенишић, Андрић (од 60. минута Ђорђић), Попадић, Салатић, Ф. Вујовић, Милидраговић (од 46. минута М. Вујовић), Ивковић (од 46. минута Милојевић), Суџум (од 38. минута Јокановић), О. Аћимовић (од 46. минута Илић), Комненић.

ФК "Леотар": Милошевић (од 78. минута Шаровић), Цмиљановић, Бабић (од 72. минута Поповић), Ђудерија, Милић, Крнета (од 46. минута Панџић), Колак, Соса (од 60. минута Капор), Шушњар (од 60. минута Глоговац), Пенић, Паранос.