Fk leotar .jpg

U šesnaestini  finala Kupa Republike Srpske "Dr. MIlan Jelić" u Bileći je FK "Hercegovac" izgubio od FK "Leotar" 1:5 (0:2). Leotar je na terenu pokazao ko je u kvalitetnijem rangu i zasluženo došao do pobjede.

Trebinjci su poveli u 10. minutu golom Penića kome je debi u dresu Leotara. Drugi gol za člana Prve lige Republike Srpske dao je Krneta u 32. minutu. Rezultatom 0:2 otišlo se na poluvrijeme.

Tokom drugog poluvremena Penić je u 58.minutu postigao svoj drugi, a samo pet minut kasnije i treći gol, tako da je u 63. minutu Leotar vodio sa 0:4.

Peti gol dao je mladi Glogovac u 77. minutu, a konačan rezultat postavio je Ilić u 86. minutu kada je dao počasni gol za svoju ekipu.

Gradski stadion u Bileći. Glavni sudija: Milan Kukrika (Trebinje). Pomoćne sudije: Stefan Bokić (Bileća) i Slobodan Vukosav (Trebinje). Delegat: Bogoljub Ćevriz (Čajniče).

FK "Hercegovac": Dželatović, Begenišić, Andrić (od 60. minuta Đorđić), Popadić, Salatić, F. Vujović, Milidragović (od 46. minuta M. Vujović), Ivković (od 46. minuta Milojević), Sudžum (od 38. minuta Jokanović), O. Aćimović (od 46. minuta Ilić), Komnenić.

FK "Leotar": Milošević (od 78. minuta Šarović), Cmiljanović, Babić (od 72. minuta Popović), Đuderija, Milić, Krneta (od 46. minuta Pandžić), Kolak, Sosa (od 60. minuta Kapor), Šušnjar (od 60. minuta Glogovac), Penić, Paranos.