У првом колу Прве лиге Републике Српске у Бањалуци је ФК "БСК" славио против ФК "Леотар" са 2:0 (1:0).

Домаћин је први запријетио и то у другом минуту преко Перовића, али је Перишић био на мјесту. До 35. минура није било значајних шанци, када је Шаула био непрецизан.

Домаћин долази у вођство у 40. минуту када је на центашут у скоку највиши био Перовић и шутирао је лопту главом, голман Требињаца је одбио ударац поново до нападача Перовића који је био прецизан и довео своју екипу у вођство од 1:0.

Овим резултатом се отишло на одмор.

Домаћин је већ у 52. минуту повео са 2:0 голом Ђорђевића.

До краја утакмице није било промјена тако да је домаћин заслужено дошао до побједе.

У наредном колу у Требиње долази ФК "Фамос" из Источне Илиџе.

Градски стадион Бањалука, 400 гледалаца. Главни судија: Младен Мирић (Бијељина). Помоћне судије Радмило Вуковић и Бојан Ракић (оба Бијељина). Четврти судија: Раденко Јовић (Бијељина). Делегат Миле Спасојевић (Бијељина).

ФК "БСК": Модић, Шаула, Моцоња, Радуловић, Јагодић, Самарџија (од 87. минута Пушић), Ђорђевић (од 79. минута Петровић), Перовић (од 75. минута Стојичић), Савановић, Терзић, Кујунџић. Тренер: Бојан Пузигаћа.

ФК "Леотар": Перишић, Миловић, Бабић, Ђудерија(од 85.минута Капор), Милић, Леко (од 56. минута Колак), Аћимовић (од 77. минута Панџић), Ђајић (од 56. минута Глоговац), Бегић, Шушњар (од 46. минута Маркос), Паранос. Тренер: Олег Ћурић.