U prvom kolu Prve lige Republike Srpske u Banjaluci je FK "BSK" slavio protiv FK "Leotar" sa 2:0 (1:0).

Domaćin je prvi zaprijetio i to u drugom minutu preko Perovića, ali je Perišić bio na mjestu. Do 35. minura nije bilo značajnih šanci, kada je Šaula bio neprecizan.

Domaćin dolazi u vođstvo u 40. minutu kada je na centašut u skoku najviši bio Perović i šutirao je loptu glavom, golman Trebinjaca je odbio udarac ponovo do napadača Perovića koji je bio precizan i doveo svoju ekipu u vođstvo od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor.

Domaćin je već u 52. minutu poveo sa 2:0 golom Đorđevića.

Do kraja utakmice nije bilo promjena tako da je domaćin zasluženo došao do pobjede.

U narednom kolu u Trebinje dolazi FK "Famos" iz Istočne Ilidže.

Gradski stadion Banjaluka, 400 gledalaca. Glavni sudija: Mladen Mirić (Bijeljina). Pomoćne sudije Radmilo Vuković i Bojan Rakić (oba Bijeljina). Četvrti sudija: Radenko Jović (Bijeljina). Delegat Mile Spasojević (Bijeljina).

FK "BSK": Modić, Šaula, Moconja, Radulović, Jagodić, Samardžija (od 87. minuta Pušić), Đorđević (od 79. minuta Petrović), Perović (od 75. minuta Stojičić), Savanović, Terzić, Kujundžić. Trener: Bojan Puzigaća.

FK "Leotar": Perišić, Milović, Babić, Đuderija(od 85.minuta Kapor), Milić, Leko (od 56. minuta Kolak), Aćimović (od 77. minuta Pandžić), Đajić (od 56. minuta Glogovac), Begić, Šušnjar (od 46. minuta Markos), Paranos. Trener: Oleg Ćurić.