У Тузли је одржано првенство БиХ за пионире и пионирке на коме су атлетичари "Леотара" остварили запажене резултате са освојених седам медаља.

У трци на 80 метара са препонама, Срна Данојлић је освојила прво мјесто са резултатом 13,52 секунде што јој је њен нови лични рекорд. Она је такође у трци на 60 метара освојила прво мјесто са новим личним рекордом 8,26 секунди и тако постала двоструки првак БиХ.

Ана Краљевић, иако је цицибанка, односно млађа од конкуренције, освојила је двије бронзане медаље и то у скоку у даљ и скоку у вис.

Сестре Наталија и Милица Милошевић наступиле су у дисциплини бацање вортекса, гдје је Наталија освојила сребрну медаљу и постала вицепрвакиња БиХ, док се Милица одмах иза сестре окитила бронзаном медаљом.

У штафети 4x100 метара, атлетичарке Леотара су освојиле бронзану медаљу и то у саставу Лана Кандић, Ана Краљевић, Наталија Милошевић и Срна Данојлић.