U Tuzli je održano prvenstvo BiH za pionire i pionirke na kome su atletičari "Leotara" ostvarili zapažene rezultate sa osvojenih sedam medalja.

U trci na 80 metara sa preponama, Srna Danojlić je osvojila prvo mjesto sa rezultatom 13,52 sekunde što joj je njen novi lični rekord. Ona je takođe u trci na 60 metara osvojila prvo mjesto sa novim ličnim rekordom 8,26 sekundi i tako postala dvostruki prvak BiH.

Ana Kraljević, iako je cicibanka, odnosno mlađa od konkurencije, osvojila je dvije bronzane medalje i to u skoku u dalj i skoku u vis.

Sestre Natalija i Milica Milošević nastupile su u disciplini bacanje vorteksa, gdje je Natalija osvojila srebrnu medalju i postala viceprvakinja BiH, dok se Milica odmah iza sestre okitila bronzanom medaljom.

U štafeti 4x100 metara, atletičarke Leotara su osvojile bronzanu medalju i to u sastavu Lana Kandić, Ana Kraljević, Natalija Milošević i Srna Danojlić.