
Ни киша није спријечила матуранте Гимназије "Јован Дучић" да у дефилеу и под кишобранима прошетају требињским улицама.
Они су у дефилеу прошетали од спoменика Јовану Дучићу до хотела Леотар, гдје је организована прослава.
Срећно им било!






































Ни киша није спријечила матуранте Гимназије "Јован Дучић" да у дефилеу и под кишобранима прошетају требињским улицама.
Они су у дефилеу прошетали од спoменика Јовану Дучићу до хотела Леотар, гдје је организована прослава.
Срећно им било!





































Шта Ви мислите о овоме?