
Ni kiša nije spriječila maturante Gimnazije "Jovan Dučić" da u defileu i pod kišobranima prošetaju trebinjskim ulicama.
Oni su u defileu prošetali od spomenika Jovanu Dučiću do hotela Leotar, gdje je organizovana proslava.
Srećno im bilo!






































Ni kiša nije spriječila maturante Gimnazije "Jovan Dučić" da u defileu i pod kišobranima prošetaju trebinjskim ulicama.
Oni su u defileu prošetali od spomenika Jovanu Dučiću do hotela Leotar, gdje je organizovana proslava.
Srećno im bilo!





































Šta Vi mislite o ovome?