
Полицијској станици Цазин обратио се К.И. (32) како би пријавио своју супругу због брачних проблема.
Како сазнајемо, она је ножем избушила гуме на аутомобилу у власништу супруга јер је он, наводно, хтио с дјецом да оде на породичну прославу.
Према ријечима супруге, К.И. је био у пијаном стању када је хтио да крене, те је у страху за дјецу да иду с њим у таквом стању, одлучила да пробуши гуме на његовом аутомобилу.
Тестирањем на алкохол испоставило се да је ону организму имао 1,30 промила алкохола, пише ГПМаљевац.
Шта Ви мислите о овоме?