Слога и Леотар одиграли су 1:1 у Добоју, у 29. колу Премијер луге БиХ, чиме је настављена грчевита борба за опстанак оба клуба.

Добојлије су повеле у 13. минуту. Након корнера, пред голом Леотара се најбоље снашао Николић који је погодио за вођство.

Могло је бити 2:0 у 30. минуту, али је пречка била савезник екипе из Требиња.

Први ударац Леотара у оквир гола био је у 40. минуту. Са 25 метара је покушао Милаковић, али је ударац одбранио голман Слоге и резултат првог полувремена је био 1:0 за Добојлије.

У наставку меча Леотар је диктирао темпо игре. Тражили су изједначење од самог старта другог полувремена. Ипак, тек у 80. минуту стријелац за 1:1 био је Аћимовић.

Леотар има 28 бодова. Требињци су од овог кола посљедњи на табели. Испред њих су Слобода са 29 и Игман са 29 али и утакмицом мање.