Sloga i Leotar odigrali su 1:1 u Doboju, u 29. kolu Premijer luge BiH, čime je nastavljena grčevita borba za opstanak oba kluba.

Dobojlije su povele u 13. minutu. Nakon kornera, pred golom Leotara se najbolje snašao Nikolić koji je pogodio za vođstvo.

Moglo je biti 2:0 u 30. minutu, ali je prečka bila saveznik ekipe iz Trebinja.

Prvi udarac Leotara u okvir gola bio je u 40. minutu. Sa 25 metara je pokušao Milaković, ali je udarac odbranio golman Sloge i rezultat prvog poluvremena je bio 1:0 za Dobojlije.

U nastavku meča Leotar je diktirao tempo igre. Tražili su izjednačenje od samog starta drugog poluvremena. Ipak, tek u 80. minutu strijelac za 1:1 bio je Aćimović.

Leotar ima 28 bodova. Trebinjci su od ovog kola posljednji na tabeli. Ispred njih su Sloboda sa 29 i Igman sa 29 ali i utakmicom manje.