У 22. колу Првенства БиХ у Бањалуци је КК "Млади крајишник" поражен од ЖКК "Леотар 03" 51:56 (9:12,10:15, 9:14, 23:15). Требињке иако ослабљене дошле су до своје осме побједе и са тријумфом завршавају ову такмичарску сезону.

Почетак утакмице припао је домаћој екипи и у трећем минуту било је 7:3, али у петом минуту било је 7:7. До краја прве четвртине домаћа екипа дала је два, а гостујућа пет тако да је првих десет минута завршило резултатом 9:12.

Током друге четвртине гошће повећавају предност јер су за пет минута направиле серију 1:13 и у 15. минуту на семафору је писало 13:25. На полувријеме се отишло са резултатом 19:27.

Требињке и у трећем периоду играју сигурно и повећавају своју предност и на плус 14 у 28. минут 26:40, али се у посљедњих десет минута ушло са 28:41. Бањалучанке полако смањују заостатак тако да је 40 секунди до краја утакмице било 51:54 и даље нису могле.

Крај утакмице екипа Милорада Надаждина дочекала је уздигнутих руку јер је побиједила са 51:56.

Код домаћина најефикасније су биле Симић са 17 и А. Слијепчевић са 15 кошева, а код "малених" најбоља је била феноменална Јована Милаковић која је цијелу сезону одиграла бриљантно са дабл-дабл учинком од 25 кошева и невјероватних 27 скокова, а њен индекс корисности био је 43, а Савић је дала 15 кошева.

КК "Млади крајишник": Симић 17, Старчевић 2, Гуска 10, А. Слијепчевић 15, Сировина 1, Мандић, Курузовић 2, Ромчевић, В. Слијепчевић, Игњатић, Радић, Лукић 4. Тренер: Драго Каралић.

ЖКК "Леотар 03": Б. Достинић 2, Савић 15, С. Достинић 9, Милаковић 25, Радовановић 2, Чичковић, Бован 3, Чоловић, Гутић, Сувајац, Милица Надаждин, Глушац. Тренер: Милорад Надаждин.