U 22. kolu Prvenstva BiH u Banjaluci je KK "Mladi krajišnik" poražen od ŽKK "Leotar 03" 51:56 (9:12,10:15, 9:14, 23:15). Trebinjke iako oslabljene došle su do svoje osme pobjede i sa trijumfom završavaju ovu takmičarsku sezonu.

Početak utakmice pripao je domaćoj ekipi i u trećem minutu bilo je 7:3, ali u petom minutu bilo je 7:7. Do kraja prve četvrtine domaća ekipa dala je dva, a gostujuća pet tako da je prvih deset minuta završilo rezultatom 9:12.

Tokom druge četvrtine gošće povećavaju prednost jer su za pet minuta napravile seriju 1:13 i u 15. minutu na semaforu je pisalo 13:25. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 19:27.

Trebinjke i u trećem periodu igraju sigurno i povećavaju svoju prednost i na plus 14 u 28. minut 26:40, ali se u posljednjih deset minuta ušlo sa 28:41. Banjalučanke polako smanjuju zaostatak tako da je 40 sekundi do kraja utakmice bilo 51:54 i dalje nisu mogle.

Kraj utakmice ekipa Milorada Nadaždina dočekala je uzdignutih ruku jer je pobijedila sa 51:56.

Kod domaćina najefikasnije su bile Simić sa 17 i A. Slijepčević sa 15 koševa, a kod "malenih" najbolja je bila fenomenalna Jovana Milaković koja je cijelu sezonu odigrala briljantno sa dabl-dabl učinkom od 25 koševa i nevjerovatnih 27 skokova, a njen indeks korisnosti bio je 43, a Savić je dala 15 koševa.

KK "Mladi krajišnik": Simić 17, Starčević 2, Guska 10, A. Slijepčević 15, Sirovina 1, Mandić, Kuruzović 2, Romčević, V. Slijepčević, Ignjatić, Radić, Lukić 4. Trener: Drago Karalić.

ŽKK "Leotar 03": B. Dostinić 2, Savić 15, S. Dostinić 9, Milaković 25, Radovanović 2, Čičković, Bovan 3, Čolović, Gutić, Suvajac, Milica Nadaždin, Glušac. Trener: Milorad Nadaždin.