У Спортској дворани "Милош Мрдић" КК "Леотар" је побиједио КК "Босна" из Сарајева 90:70 (21:19, 23:21, 24:17, 22:13). Вечерашњом побједом над некадашњим европским прваком Леотар је дошао до 12 побједе и обезбиједио је пето мјесто на табели.

Повео је домаћин на најљепши начин тројком Кошанина, а у петом минуту било је 11:7 за домаћина. Првих десет минута Леотар је добио са два коша разлике 21:19. Током друге четвртине гости су дошли у минималну предност у 12. минуту (22:23), али је опет домаћин тројком Анђушића преузео предност која је у овој четвртини износила од два до шест кошева, а са резултатом 44:40 отишло се на полувријеме.

У трећој четвртини домаћин полако повећава предност тако да је у 25. минуту било плус 10 (57:47), а у посљедњих десет минута ушло се са резултатом 68:57. Домаћин је у четвртој четвртини додао гас и повећавао предност тако да је коначан резултат 90:70, што је била и највећа разлика на утакмици.

Код домаћина најефикаснији су били Милидраговић са 20, Албијанић са 16 и Кошанин са 12 кошева, а у редовима Босне Сејфић са 19 и Буза са 16 кошева. У наредном колу Требињци гостују у Посушју код истоимене кошаркашке екипе.

КК "Леотар": Милидраговић 20, Нинковић 4, Шакотић 6, Кошанин 12, Бојанић 7, Милановић 6, Миловић 2, Алексић 4, Аџић 5, Албијанић 16, Анђушић 8, Ђурасовић. Тренер: Марко Ичелић.

КК "Босна": Пашалић 8, Буза 16, Цоллинс 8, Драговић 3, Сејфић 19, Вранић 4, Холифиелд, Суљовић, Wилиамс 4, Верлашевић 8. Тренер: Џенан Рахимић.