U uzvratnoj utakmici četvrtfinala Kupa BiH u Vogošći je domaćin RK "Vogošća" poražen od RK "Leotara" 23:26 (11:15). Rukometaši Vogošće su zahvaljujući prednosti iz prve utakmice ostvarili plasman u polufinale najmasovnijeg rukometnog takmičenja.

Trebinjci su se barem malo revanširali domaćinima za dva poraza u četiri dana i to u Premijer ligi 23:19 i u prvoj utakmici Kupa u Trebinju 29:25.

Poveo je domaćin 1:0 i 2:1, ali u sedmom minutu bilo je 2:4, a u 11. minutu 3:7. U 20. minutu bilo je i plus šest - 4:10 da bi u 25. minutu na semaforu pisalo 9:13. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 11:15.

Tokom drugog poluvremena gosti su u 34. minutu poveli sa 13:17, ali u 38. minutu bilo je 18:18. Domaćin je u 47. minutu poveo 21:20, ali deset minuta kasnije na semaforu je pisalo 21:25. Do kraja utakmice domaćin je dao dva, a gosti jedan za konačan rezultat 23:26.

Najefikasniji kod domaćina bio je Grujić sa 8 golova, a kod Leotara Parežanin i Stanković dali su po 6, a Ratković, Smajilbegović i Dimitrijević po 3 gola.

Sportska dvorana "Amel Bečković". Sudijski par: Vesna Balvan i Tatjana Praštalo. Delegat: Vladimir Jović. Isključenja: RK "Vogošća" 4x2, a RK "Leotar" 2x2. Sedmerci: Vogošća 2(0), a Leotar 4(2).

RK "Vogošća": Mutapčić, Kadrić, Zulfić, Omanović 1, Čordalija, Grujić 8, Trapara, Tahirović, Ombaša 3, Semić, Memić 5, Šestan, Burić 3, Baraković, Isaković 3, Džemidžić. Trener: Senad Skopljak.

RK "Leotar": Savović, Veraja, Arizanović 1, Ninković, Milojević 2, Parežanin 6, Stanković 6, Ratković 3, Todorov, Petrović, Uljarević 2, Smajilbegović 3, Dimitrijević 3, Knežević. Trener: Darko Tavrić.