Фудбалери Леотара су данас изгубили два бода играјући са играчем више 37. минута, а са два играча 17. минута против Игмана, притом су промашили пенал у надокнади времена. Када се мало боље сагледа - Требињци су требали да ријеше питање побједника у првих 45 минута меча.

Прво Ханџић, па Аћимовић, па опет Аћимовић, па Ханџић, Прусина... имали су шансе, али лопта није хтјела у гол. Трудили су се домаћи играчи, али то није било довољно. Остаје велики жал за бодовима и ако се гледа и прошла утакмица у Коњицу протов Игмана - може се рећи Леотар-Рамић 2:4, јер је Рамић дао сва три гола у јесењем дијелу као и данас и на тај начин свом клубу донио четири бода у двије утакмице против Требињаца.

Леотар је повео у 59. минуту након прекршаја над Шиповцем у шеснаестерцу гостију. Судија Гиговић је показао на једанаестерац, а сигуран реализатор био је Ханџић. Прекршај над Шиповцем направио је Велић коме је то био други жути и морао је да напусти терен.

Гости су изједначили само два минута касније када је на око 25 метара од гола слободан ударац извео Бодул, лопта је незгодно одскочила и одбила се од Пулетића на ноге Рамића који је рутински лопту послао у мрежу.

Посљедњу прилику за побједу Леотар је имао у надокнади времена када је након прекршаја над Шиповцем поново досуђен једанаестерац, а Ханџићев шут одбранио је голман гостију. На одбијену лопту натрчао је Стојковић, али његов шут Чеман поново брани и лопта одлази у корнер.

Након утакмице тренер Марко Максимовић је истакао да је покушавао у току седмице да се не прави тензија за утакмицу.

"Међутим, негдје се играчи опусте и сада Игман има два бода мање и створи се притисак, морања. Покушавао сам и упозоравао да се не мора ништа јер се многе ствари у животу не десе. Током првих 45 минута имали смо прилика и на крају промашили пенал. Похвалио бих актере обје екипе и Игман је заслужено дошао до бода. Ми се окрећемо наредној утакмици. Ништа се не би десило ни да смо изгубили ни побиједили, јер је пред нама још 12 кола до краја и много бодова је у оптицају", рекао је Максимовић.

Стадион "Полице", 700 гледалаца. Главни судија: Милош Гиговић (Градишка). Помоћници: Радислав Качавенда (Градишка) и Енес Ђозић (Сарајево). Четврти судија:. Делегат: Блаженко Додиг (Љубушки). Жути картони: Миловић и Карић (Леотар), а Хебибовић, Дураковић, Велић (два жута), Махмић, Бешагић (два жута) и Бојо (Игман).

ФК "Леотар": Пулетић, Миловић (од 81. минута Георгиев), Аћимовић (од 68. минута Стојковић), Ханџић, Шиповац, Ђајић, Чавић (од 46. минута Милаковић), Узелац, Прусина (од 46. минута Тахрић), Чубрило (од 74. минута Карић), Цмиљановић. Тренер: Марко Максимовић.

ФК "Игман": Чеман, Хебибовић, Дуповац, Рамић (од 76. минута Бојо), Дрљевић, Кашић (од 55. минута Валешевић), Дураковић, Велић, Махмић, Хреља (од 64. минута Бешагић), Бодул (од 76. минута Бојо). Тренер: Хусреф Мусемић.