Протеклог викенда је одржано првенство БиХ у атлетици. Атлетичари Леотара су освојили шест златних, четири сребрне и двије бронзане медаље на дворанском првенству БиХ.

Срна Данојлић је освојила прво мјесто у скоку у даљ са новим личним рекордом и постала првак БиХ у категорији пионирки, Ана Краљевић је постала вицепрвакиња БиХ у скоку у даљ у категорији цицибанки, док је Јована Кржић заузела треће мјесто у троскоку у категорији дјевојчица.

Сара Мијановић је оборила рекорд Републике Српске у трци на 60м са временом 8.05 и постала првак БиХ, док је у трци на 60м са препонама постала вицепрвак БиХ.

Срна Данојлић је постала првак БиХ у дисциплини 60м са препонама са новим личним рекордом као и у трци на 60м и тако постала троструки првак БиХ. Васја Ребац је постао првак БиХ у дисциплини скок у вис са новим личним рекордом, док је Душко Руњевац заузео друго мјесто у категорији пионира.

Ана Краљевић је такође постала првак БиХ у скоку у вис са новим личним рекордом, док је Уна Миш постала вицепрвак БиХ у скоку у вис у категорији цицибанки.

Јована Кржић је освојила бронзану медаљу у трци на 60м са препонама.