У оквиру 20. кола Премијер лиге БиХ ХШК "Посушје" и ФК "Леотар" су одиграли неријешено 1:1 (1:1). Утакмица у Посушју одиграна је на тешком терену и Требињци су заслужено дошли до бода.

Домаћин је на најљепши начин отворио утакмицу јер је у другом минуту Јовић додао до Габријела Бобана, а он је савладао Пулетића за 1:0. На изједначење се није дуго чекало, јер је у осмом минуту након корнера који је извео Чубрило највиши у скоку био Ханџић и на семафору је писало 1:1.

Леотар је имао шансе преко Аћимовића и Тахрића, а шут домаћег играча Розића погодио је пречку. Са резултатом 1:1 отишло се на полувријеме.

Домаћин је у 56. минуту имао шансу преко Дадића, али је његов ударац одбранио Пулетић.

Након 90. минута нико није вјеровао да ће коначан резултат бити онај из осмог минута то јест 1:1.

У наредном колу у Требиње долази ФК "Игман" из Коњица.

ХШК "Посушје": Кукић, Маглица, Брковић (од 60. минута Марковић), Розић (од 82. минута Д. Бегић), Павловић, З. Бегић, Јовић, Роца, Лучић, Дадић (од 72. минута Л. Бегић), Бобан. Тренер: Горан Гранић.

ФК "Леотар": Пулетић, Узелац, Чубрило (од 73. минута Милаковић), Ханџић (од 86. минута Спаић), Шиповац, Аћимовић (од 86. минута Стојковић), Ђајић, Тахрић, Цмиљановић, Чавић (од 62. минута Карић), Георгиев (од 86. минута Милић). Тренер: Марко Максимовић