U 19. kolu Premijer lige BiH RK "Leotar" je na svom parketu pobijedio RK "Bosna" iz Visokog 30:26 (20:11). Ovo je 13 pobjeda trebinjskih rukometaša i sa 27 bodova i gol razlikom 574:519 nalaze se na drugom mjestu.

Nakon 2:2 u trećem minutu domaćin je u 10. minutu došao do vođstva od 8:3. Leotar je u 23. minutu vodio 12:9, ali golovima Dimitrijevića iz sedmerca (30 sekundi do odlaska na poluvrijeme) i u posljednjim sekundima Ninkovića - Leotar je riješio prvih 30 minuta sa devet golova razlike 20:11.

Tokom drugog poluvremena u 47. minutu na semaforu je pisalo 26:17. Do kraja utakmice gosti su napravili seriju 4:9 tako da je konačan ishod večerašnje utakmice 30:26.

Najefikasniji kod domaćina bili su Milojević sa 7 i Parežanin sa 6 golova, a kod gostiju Halibegović koji je dao 8 golova.

U narednom kolu Trebinjci gostuju u Gračanici gdje ih dočekuje istoimena ekipa koja se nalazi na petom mjestu sa 24 boda.

Sportska dvorana "Miloš Mrdić". Sudije: Ognjen Danilović (Banja Luka) i Sebastijan Karan (Banja Luka). Delegat: Slaven Tomić (Ljubuški). Isključenja: Leotar 4x2, a Bosna 2x2. Sedmerci: Leotar 4(3), a Bosna 4(2).

RK "Leotar": Savović, Veraja 1, Arizanović 3, Ninković 2, Milojević 7, Parežanin 6, Stanković, Ratković 1, Racković 2, Todorov, Babić 1, Uljarević, Spaić, Smajilbegović 1, Dimitrijević 6, Knežević. Trener: Darko Tavrić.

RK "Bosna": Žiga, Ahmetaš, Čabaravdić 3, Vražalić 3, Halibegović 8, Mimić 5, Karavdić, Babić 4, Hrnjić 3. Trener: Samir Jamaković.