U 18. kolu Premijer lige BiH RK "Sloboda" je u Tuzli pobijedila RK "Leotar" sa 32:24 (16:12). Ovo je peti poraz Trebinjac koji ostaju na 25 bodova, a Tuzlaci su se sada približili i imaju 23 boda.

Ovaj ubjedljiv poraz Leotara  od 8 golova i svojevrsni je revanš za poraz Slobode od 10 golova u jesenjem dijelu prvenstva (30:20).

Tokom prvog poluvremena u Sportskoj dvorani "Mejdan" bila je bolja Sloboda i na odmor se otišlo sa plus četiri - 16:12. Tokom drugog poluvremena domaćin je opet riješio ovih 30 minuta u svoju korist identičnim rezultatom 16:12 tako da je konačan rezultat bio 32:24.

Kod pobjednika najbolji su bili Suhonjić, Mišetić, Buljina i Bečić koji su dali po 5 golova, a kod Trebinjaca Arizanović je dao 7, a Stanković 6 golova. U narednom kolu u Trebinje dolazi RK "Bosna" iz Visokog.

RK "Sloboda": Dragičević, Mehinagić, Vujović 2, Suhonjić 5, Mišetić 5, Đukić, Barjaktarević 3, Čajić, Buljina 5, Pavlak 3, Borozan, Demirović, Bečić 5, Jušić, Skopljak, Čičkušić 4. Trener: Pero Milošević.

RK "Leotar": Savović, Veraja, Arizanović 7, Ninković, Milojević 1, Parežanin 3, Stanković 6, Ratković 1, Racković, Todorov, Uljarević, Smajilbegović 5, Dimitrijević 1, Knežević. Trtener: Darko Tavrić.