Фудбалери Леотара одиграли су припремну утакмицу пред наставак првенства у Премијер лиги са НК "Томислав" из Томиславграда, а резултат је 0:0. Ово је трећа утакмица Леотара, а све три су завршене неријешеним резултатом.

Прилика је било са обје стране, али су мреже мировале и у првом и у другом полувремену. У овој утакмици дошло је до ротације јер играчи који су у прошлој утакмици против НК "Младости" играли 60 минута сада су одиграли 30, а они који су у прошлој утакмици одиграли 30 минута сада су одиграли 60.

Првотимци Ханџић и Узелац нису играли данас, јер раде додатне кондиционе тренинге.

Тренер Требињаца Марко Максимовић је рекао да је била добра утакмица и да су у првом полувремену креирали неколико шанси.

"Добро смо истрчали, било је вјетра, али све у свему утакмица је оправдала очекивања што се тиче трчања. Сада треба полако да идемо према тактици. На посљедњој утакмици на припремама у Метковићу против истоимене екипе вјероватно ће играти једна екипа 90 минута, а друга за викенд против 'Сутјеске' из Никшића. Након тога, очекује нас Куп БиХ и меч са 'Жељезничаром' и то је посљедња провјера пред наставак Премијер лиге", јасан је Максимовић.

ФК "Леотар": Пулетић, Георгиев, Чубрило, Ђајић, Цмиљановић, Прусина, Милаковић, Чавић, Стојковић, Шиповац, Аћимовић. Још су играли: Р. Перишић, Милић (од 30. минута Ђудерија), Ђурић, Глоговац, Карић, Миловић, М. Перишић, Тахрић, Кнежевић, Тодоровић, Спаић, Ђудерија.