У 9. колу Првенства БиХ ЖКК "Леотар 03" је поражен у Спортској дворани "Милош Мрдић" 63:72 (16;14,19:13, 17:24, 11:21) од КК "РМУ Бановићи". Малене су пружиле добар отпор екипи Бановића, добили су двије четвртине и на одмор се отишло са плус осам.

Повео је домаћин и предност је почела да расте тако да је у 5. минуту било 14:3. Првих десет минута завршено је 16:14. Током друге четвртине, екипа Леотара је повећала предност и на крају првог полувремена на семафору је писало 35:27.

Леотар је у трећој четвртини одржавао предност тако да је резултат у 25. минуту био 42:36, али се у посљедњих десет минута утакмице ушло са резултатом 52:51.

Гошће брзо долазе до изједначења 54:54 у 32. минуту, а Леотар је имао посљедње изједначење 57:57 у 32. минуту. До краја ове занимљиве утакмице Малене су дале шест поена, а Бановићи 16 за коначан резултат 63:72.

У редовима домаћина Милаковић је имала дабл-дабл учинак од 23 коша и 12 скокова као и И. Даковић која је имала 16 кошева и 10 кокова, а код гошћи Дунхам је дала 20 кошева, а Икановић је уз 18 кошева имала и 10 скокова.

Након деветог кола Требињке имају скор од четири побједе и пет пораза, а екипа КК "РМУ Бановићи" је и даље без пораза.

У наредном колу Требињке су слободне.

ЖКК "Леотар 03": М. Даковић 11, Шапурић, Достинић 4, Милаковић 23, И: Даковић 16, Радовић, Бован, Јокановић 4, Гутић, Радовановић 2, Глушац, Савић 3. Тренер: Милорад Надаждин.

КК "РМУ Бановићи": Дунхам 20, Икановић 18, Лацић 12, Месић 5, Драгичевић 12, Шеховић 2, Нуркић, Куртић 3, Мујезиновић. Тренер: Славиша Ожеговић.