U 9. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" je poražen u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" 63:72 (16;14,19:13, 17:24, 11:21) od KK "RMU Banovići". Malene su pružile dobar otpor ekipi Banovića, dobili su dvije četvrtine i na odmor se otišlo sa plus osam.

Poveo je domaćin i prednost je počela da raste tako da je u 5. minutu bilo 14:3. Prvih deset minuta završeno je 16:14. Tokom druge četvrtine, ekipa Leotara je povećala prednost i na kraju prvog poluvremena na semaforu je pisalo 35:27.

Leotar je u trećoj četvrtini održavao prednost tako da je rezultat u 25. minutu bio 42:36, ali se u posljednjih deset minuta utakmice ušlo sa rezultatom 52:51.

Gošće brzo dolaze do izjednačenja 54:54 u 32. minutu, a Leotar je imao posljednje izjednačenje 57:57 u 32. minutu. Do kraja ove zanimljive utakmice Malene su dale šest poena, a Banovići 16 za konačan rezultat 63:72.

U redovima domaćina Milaković je imala dabl-dabl učinak od 23 koša i 12 skokova kao i I. Daković koja je imala 16 koševa i 10 kokova, a kod gošći Dunham je dala 20 koševa, a Ikanović je uz 18 koševa imala i 10 skokova.

Nakon devetog kola Trebinjke imaju skor od četiri pobjede i pet poraza, a ekipa KK "RMU Banovići" je i dalje bez poraza.

U narednom kolu Trebinjke su slobodne.

ŽKK "Leotar 03": M. Daković 11, Šapurić, Dostinić 4, Milaković 23, I: Daković 16, Radović, Bovan, Jokanović 4, Gutić, Radovanović 2, Glušac, Savić 3. Trener: Milorad Nadaždin.

KK "RMU Banovići": Dunham 20, Ikanović 18, Lacić 12, Mesić 5, Dragičević 12, Šehović 2, Nurkić, Kurtić 3, Mujezinović. Trener: Slaviša Ožegović.