U 15. kolu, u Maglaju je domaćin RK "Maglaj" savladao RK "Leotar" 27:23 (17:12). Ovo je posljednja utakmica u jesenjem dijelu prvenstva, a Trebinjci će da prezime na drugom mjestu sa 23 boda. Ovo je veliki uspjeh rukometaša na čelu sa trenerom Darkom Tavrićem.

Domaćin je poveo sa 2:0, a u petom minutu bilo je 5:2, a u desetom minutu 6:5. U 17. minutu na semaforu je pisalo 9:8, a u 24. minutu 12:11. Do odlaska na odmor domaćin je dao pet, a gosti jedan i sa rezultatom 17:12 otišlo se na poluvrijeme.

U 38. minutu rezultat je bio 20:14, a u 45. minutu Trebinjci su bili u manjku tri gola 21:18, a u 52. minutu 25:21. Do kraja utakmice obje ekipe postigle su po dva gola za konačan rezultat 27:23.

Sportska dvorana "Maglaj". Sudijski par: Vesna Balvan u Tatjana Praštalo. Delegat: Arijana Vojić. Isključenja: Maglaj 3x2, Leotar 4x2.

RK "Maglaj": Hadžić 3, Omeragić2, Hajdić, Suljaković 1, Kendić 4, Velagić, Hrnjičić, Barjaktarević, Karabegović, Ridžal 1, B. Bosić 3, Omahić 2, Đ. Bosić 1, Hasić 1, Kadrć 6, Ćosić 3. Trener: Adnan Đerzić.

RK "Leotar": Savović, Veraja, Arizanović, Ninković, Milojević, Parežanin, Stanković, Ratković, Racković, Todorov, Babić, Uljarević, Smajilbegović, Dimitrijević, Knežević. Trener: Darko Tavrić.