У 7. колу Првенства БиХ ЖКК "Леотар 03" поражен је у Спортској дворани "Милош Мрдић" од екипе "Плеј офа" из Сарајева резултатом 73:87 (24:28, 8:19, 24:24, 17:16).

Домаћа екипа била је боља у посљедњој док је трећа четвртина завршила неријешеним резултатом. Пресудила је друга четвртина коју су гошће добиле са 11 кошева, а прву са четири коша.

Гошће су повеле са 0:6, а у петом минуту било је минус један (12:13 и 14:15) што се на крају испоставило да је и најмања разлика на утакмици. Првих десет минута завршено је резултатом 24:28. Током друге четвртине Сарајке су полако повећавале предност јер су за десет минута примиле 8, а дале 19 кошева тако да се на полувријеме отишло са 32:47.

У трећем периоду гошће су имале и плус 18 (34:52), али овај период завршен је неријешеним резултатом 24:24 и у посљедњих десет минута ушло се са 56:71. Посљедњу четвртину екипа Милорада Надаждина добила је са кошем разлике 17:16 тако да је коначан резултат 73:87.

У наредном колу Требињке гостују у Мостару гдје их дочекује КК "Зрињски 2010".

Код домаћина четири играчице имале су двоцифрен кош учинак - Милаковић 18, С. Достинић 17, М. Даковић 16 и И. Даковић 10 кошева, а код побједника Деијах је са 28 кошева била најефикаснија, а Никшић је имала дабл-дабл учинак од 18 кошева и 14 скокова.

ЖКК "Леотар": М. Даковић 16, Шапурић 3, С. Достинић 17, Милаковић 18, И. Даковић 10, Радовић, Б. Достинић, И. Јокановић 4, Гутић, Радовановић, Глушац, Савић . Тренер: Милорад Надаждин.

КК "Плеј оф": Текач 6, Слатина 2, Деијах 28, Каписода 20, Никшић 18, Халимић 6, Ребић, Мусић, Бујак 7, С. Хасановић, Загорац. Тренер: Алем Хасановић.