U 7. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" poražen je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" od ekipe "Plej ofa" iz Sarajeva rezultatom 73:87 (24:28, 8:19, 24:24, 17:16).

Domaća ekipa bila je bolja u posljednjoj dok je treća četvrtina završila neriješenim rezultatom. Presudila je druga četvrtina koju su gošće dobile sa 11 koševa, a prvu sa četiri koša.

Gošće su povele sa 0:6, a u petom minutu bilo je minus jedan (12:13 i 14:15) što se na kraju ispostavilo da je i najmanja razlika na utakmici. Prvih deset minuta završeno je rezultatom 24:28. Tokom druge četvrtine Sarajke su polako povećavale prednost jer su za deset minuta primile 8, a dale 19 koševa tako da se na poluvrijeme otišlo sa 32:47.

U trećem periodu gošće su imale i plus 18 (34:52), ali ovaj period završen je neriješenim rezultatom 24:24 i u posljednjih deset minuta ušlo se sa 56:71. Posljednju četvrtinu ekipa Milorada Nadaždina dobila je sa košem razlike 17:16 tako da je konačan rezultat 73:87.

U narednom kolu Trebinjke gostuju u Mostaru gdje ih dočekuje KK "Zrinjski 2010".

Kod domaćina četiri igračice imale su dvocifren koš učinak - Milaković 18, S. Dostinić 17, M. Daković 16 i I. Daković 10 koševa, a kod pobjednika Deijah je sa 28 koševa bila najefikasnija, a Nikšić je imala dabl-dabl učinak od 18 koševa i 14 skokova.

ŽKK "Leotar": M. Daković 16, Šapurić 3, S. Dostinić 17, Milaković 18, I. Daković 10, Radović, B. Dostinić, I. Jokanović 4, Gutić, Radovanović, Glušac, Savić . Trener: Milorad Nadaždin.

KK "Plej of": Tekač 6, Slatina 2, Deijah 28, Kapisoda 20, Nikšić 18, Halimić 6, Rebić, Musić, Bujak 7, S. Hasanović, Zagorac. Trener: Alem Hasanović.