U 14. kolu Premijer lige BiH RK "Leotar" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" pobijedio RK "Sloga" iz Doboja 33:30 (16:15). Ovom pobjedom Leotar je ostao na drugom mjestu sa 23 boda i tu će ostati sve do proljećnog dijela prvenstva bez obzira na rezultat u posljednjoj utakmici.

Poveli su gosti 1:2, ali je domaćin preokrenuo na 3:2, pa 5:4. Ipak, gosti ponovo dolaze u vođstvo 8:10 u 20. minutu, ali golom Dimitrijevića u 22. minutu dolazi i do izjednačenja 10:10. Gosti ponovo dolaze do prednosti od dva gola 12:14, 13:15, ali se na poluvrijeme odlazi sa prednošću Leotara od 16:15 (jer su gosti imali napad za tri gola razlike, ali u 90 sekundi Dobojlije nisu iskoristili tri napada, a domaćin je postigao golove i došao do preokreta).

Tokom drugog poluvremena domaćin u 39. minutu dolazi do plus četiri 21:17, ali gosti u 47. minutu dolaze do zaostatka od dva gola 25:23. Domaćin pravi mini seriju 3:0 tako da je u 53. minutu plus pet (29:24). Do kraja utakmice domaćin se nije dao iznenaditi i došao je do zaslužene pobjede 33:30.

U narednom kolu Trebinjci putuju u Maglaj gdje ih dočekuje istoimene ekipa.Sportska dvorana "Miloš Mrdić". Sudijski par: Džemal Čedić (Sarajevo) i Dini Đerzić (Ilidža). Delegat: Zdenko Alpeza. Isključenja: Leotar 4x2 (diskvalifikacija Todorov), a Sloga 5x2. Sedmerci: 5(5), a Sloga 6(5).

RK "Leotar": Savović, Veraja, Arizanović, Ninković 3, Milojević 8, Parežanin 3, Stanković 8, Ratković 4, Racković, Todorov, Babić 2, Uljarević 1, Smajilbegović 2, Dimitrijević 2, Knežević. Trener: Darko Tavrić.

RK "Sloga": Bogdanović, Blagojević, Stojanović 3, Đurđević 10, S. Stanković 4, Tulendić 1, B. Peštić, N. Peštić 6, Simić, Ristić 1, Miličević 5, Maričić, Dejanović, Krajina, Đurić, Bajović. Trener: Miljan Stanić.